szczepek19 napisał(a):

|
Melikson raczej chyba na pewno nie odejdzie, myślicie że dobre kluby nie szperają po Izraelu ? jakby go zobaczyli skauci wcześniej jak gra to na pewno grałby gdzieś w czołowym europejskim klubie...
|
A co sądzisz o awansie do Wisły do LM? Chyba na pewno powinniśmy awansować.
Fakt.pl napisał(a):
|
A jeśli uda się ich faktycznie ściągnąć do Krakowa, to może być przełom nie tylko w historii Białej Gwiazdy, ale także całej naszej ligi. Bo wtedy inni zrozumieją, że też muszą się zbroić.
|
Czyli co? Kluivert do Legii? Davids do Lecha?
Edit:
No to jak żart to lajt.