Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45586
Stary 30.05.2011, 09:36
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
Melikson raczej chyba na pewno nie odejdzie, myślicie że dobre kluby nie szperają po Izraelu ? jakby go zobaczyli skauci wcześniej jak gra to na pewno grałby gdzieś w czołowym europejskim klubie...
A co sądzisz o awansie do Wisły do LM? Chyba na pewno powinniśmy awansować.

Fakt.pl napisał(a):
A jeśli uda się ich faktycznie ściągnąć do Krakowa, to może być przełom nie tylko w historii Białej Gwiazdy, ale także całej naszej ligi. Bo wtedy inni zrozumieją, że też muszą się zbroić.
Czyli co? Kluivert do Legii? Davids do Lecha?

Edit:
No to jak żart to lajt.
Ostatnio edytowane przez R33 : 30.05.2011 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując