Wpadłem zobaczyć czy nie ma informacji o tym, że VDS nie zamierza kończyć kariery i powalczy o LM w Krakowie, albo czy ktoś nie pisze o tym, że Davids wcale nie odwiesza korków na wieszak. A tu takie kwiatki.
Grzadq napisał(a):

Dużo bardziej niż fakt. Poza tym piszą też o tym inne serwisy, a wróbli u nas na forum to kilka ćwierka. Nie chcę nakręcać nie wiadomo czego i dmuchać balonika, tylko stwierdzam fakty
|
Jak można tak wszystko łykać jak młody pelikan?