Cytat:
A tak offtopowo - zwizualizujcie sobie sytuację, jak Patryk się drze na Ruuda, że mu źle podał
|
Umarłem. W ogóle staram sobie wyobrazić tą sytuację, kiedy kibice na stadionie "rud, rud, rud, rud"
Już to gdzieś mówiłem, z punktu widzenia Wisły - stadion w okolicach 30.000 na każdym meczu, przy ściągnięciu tego 1 zawodnika. Przez cały sezon te kilka tys. ludzi więcej x bilet za kazdy z tych meczy może dać kasę na kontrakt dla RVN. Nie wiem, wydaje mi się że coś na rzeczy musi być, bo to nie jest tak że ktoś sobie tak powiedział, tylko źródeł jest kilka, poza tym nie "fakt" o tym pisze a inne źródła również. Więc niby z jednej strony totalne SF, a z drugiej ... poczekajmy, nie napalajmy sie
