Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45540
Stary 29.05.2011, 23:45
sportnh napisał(a):Wyświetl post
JESLI TO PRAWDA - to pytanie brzmi tylko dlaczego Anderlecht go puscil za pieniadze osiagalne dla Wisly? bo to mnie dziwi
Bo Wasilewski po kontuzji to już nie jest ten Wasilewski sprzed roku. Kilka bramek w tej rundzie zawalił, ma 30 lat, lepszy raczej nie będzie, słabo zagrał a LE przeciwko Ajaksowi, gdzie go objeżdżali niemiłosiernie.

Anderlecht natomiast to "przegranym" sezonie planuje lekko przewietrzyć kadrę, planują już od dłuższego czasu kupno prawego defensora, jest pomysł ściągnięcia do Brukseli bardzo solidnego Ninkova z Crveny Zvezdad.

To wszystko składa się na to, że Wasilewski jest dla Wisły zupełnie osiągalny i to za kwotę prawdopodobnie niższą niż milion euro, skoro można na Wasylu coś zarobić, to oni z pewnością z tego skorzystają. Natomiast dla Wisły taki piłkarz w zupełności spełnia wymagania, biorąc aktualne możliwości finansowe i generalnie możliwości "zachęcania" i fakt, że Wisła chcę troszkę "spolszczyć" skład.
Odpowiedz cytując