Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13749
Stary 29.05.2011, 22:29
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Coś Panowie nie wierzycie w obecnego wicemistrza Polski w przyszłym sezonie. Ciągle tylko amica,groclin, Legia. Śląsk- nowy stadion, nowy sponsor Tauron, Solorz pokazuje Nas w otwartej TV, nowy kontrakt Lenczyka w poniedziałek. Nadzieje są spore. Póki co świętujemy 2 miejsce i poniżenie drukArki przez Diaza i Kelemena.
Gratulacje dla WKS-u za zajęcie 2-go miejsca, ale policzmy punkty zdobyte przez wszystkie kluby od 20 kolejki, czyli od momentu, gdy trenerem KSP został Jacek Zieliński:
Wisła - 20
Śląsk - 21
Legia - 18
Jagiellonia - 16
Lech - 20
Górnik - 18
Polonia - 23
Lechia - 13
Widzew - 19

Jak widać, są pewne podstawy, by przypuszczać, że w przyszłym sezonie Polonia z Zielińskim będzie na wyższym miejscu niż 7.
Odpowiedz cytując