slaskWKSslask napisał(a):

|
Coś Panowie nie wierzycie w obecnego wicemistrza Polski w przyszłym sezonie. Ciągle tylko amica,groclin, Legia. Śląsk- nowy stadion, nowy sponsor Tauron, Solorz pokazuje Nas w otwartej TV, nowy kontrakt Lenczyka w poniedziałek. Nadzieje są spore. Póki co świętujemy 2 miejsce i poniżenie drukArki przez Diaza i Kelemena.
|
Gratulacje dla WKS-u za zajęcie 2-go miejsca, ale policzmy punkty zdobyte przez wszystkie kluby od 20 kolejki, czyli od momentu, gdy trenerem KSP został Jacek Zieliński:
Wisła - 20
Śląsk - 21
Legia - 18
Jagiellonia - 16
Lech - 20
Górnik - 18
Polonia - 23
Lechia - 13
Widzew - 19
Jak widać, są pewne podstawy, by przypuszczać, że w przyszłym sezonie Polonia z Zielińskim będzie na wyższym miejscu niż 7.