Na podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze pora, ale wkleję kilka archiwalnych wypowiedzi. Jak ciekawie wyglądają niektóre posty w czerwca 2010 r.
emj10 napisał(a):

A tak serio to ciekaw jestem bałkańskiej rywalizacji w bramkach Legii, Wisły i Lecha...
Antolovic - Chorwat, 21 lat
Buric - Bośniak, 23 lata
Jovanic - Serb, 25 lat
|
Ups... wszyscy totalnie zawiedli
flamengista napisał(a):

|
7. Potencjalni spadkowicze? Bełchatów, Polonia Bytom, Arka.
|
Mamy jasnowidza
kreseq napisał(a):

|
Niegatywnym bedzie Slask Wroclaw
|
No nie postarali się. Tylko wicemistrzostwo.
tormenthor napisał(a):

|
Kiełb to akurat wg. mnie największy talent w polskiej lidze, zdecydowanie lepszy od jakichś Sobiechów czy Sadloków.
|
Na papierze
No i na koniec rodzynek.
PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Powiem Ci szczerze, ze wg mnie Bakero jest lepszym trenerem niz Skorza.
|
Hehe