Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13743
Stary 29.05.2011, 22:10
Na podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze pora, ale wkleję kilka archiwalnych wypowiedzi. Jak ciekawie wyglądają niektóre posty w czerwca 2010 r.

emj10 napisał(a):Wyświetl post
A tak serio to ciekaw jestem bałkańskiej rywalizacji w bramkach Legii, Wisły i Lecha...

Antolovic - Chorwat, 21 lat
Buric - Bośniak, 23 lata
Jovanic - Serb, 25 lat
Ups... wszyscy totalnie zawiedli

flamengista napisał(a):Wyświetl post
7. Potencjalni spadkowicze? Bełchatów, Polonia Bytom, Arka.
Mamy jasnowidza

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Niegatywnym bedzie Slask Wroclaw
No nie postarali się. Tylko wicemistrzostwo.

tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Kiełb to akurat wg. mnie największy talent w polskiej lidze, zdecydowanie lepszy od jakichś Sobiechów czy Sadloków.
Na papierze

No i na koniec rodzynek.
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci szczerze, ze wg mnie Bakero jest lepszym trenerem niz Skorza.
Hehe
Odpowiedz cytując