Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
22108
29.05.2011, 14:03
Czy ma ktoś z Was taką koszulkę:
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/dla_...T_shirt_pilka/
? Zna ktoś wymiary w centymetrach? Pisałem maila do sklepu, ale odpowiedzi nie dostałem.
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz