Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18687
Stary 28.05.2011, 19:24
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada

znowu wybrali najtanszy i najmniejszy

mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro
Z tego co pamiętam to od początku takie rozmiary telebimu były zakładane.
Wsiocko wygląda bez reklam po bokach.
Odpowiedz cytując