Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45317
Stary 28.05.2011, 09:05
Reser napisał(a):Wyświetl post
Dlatego dobrze, że Iliev to nie napastnik.
ale na skrzydle też trzeba sporo biegac a w wieku 32 lat to już nie ta szybkośc,wydolnosc,dynamika a Wisła ma walczyc o LM a nie o środek tabeli naszej ligi.Wolałbym kogoś młodszego....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.05.2011 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując