Markus napisał(a):

@ Saimonz,
Cieszę się że pojawileś się znów na forum. Bardzo szanuję ABG, kibicuję Wiśle od bardzo dawna, na długo przed przyjściem TF, ale ani ABG, ani SKWK nie mają monopolu na rację. Nie są wolni od błedów. Obecną formę protestu uważam za wielki błąd, dlatego jestem przeciwko jej.
|
Przepraszam ale muszę się "wciąć" w rozmowę.
Obecną formę protestu uważasz za złą powiadasz?
To jaką formę protestu preferujesz?
