Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9489
Stary 27.05.2011, 15:19
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
ale ile sobie zażyczy Lechia tego sie narazie nie dowiemy, zresztą jeśli zostanie sprzedany to tylko za granice
Traore bardzo dobry chłop

ale nie chciałbym go za cholere w Wiśle.
Dlaczego :
1.Na ławke za drogi, i szkoda go niszczyć
2.Wozi... Wystarczy Nam Mały który stara sie wozić ,jakby doszedł do tego Traore ktory nie podaje za często sadze ze bylo by wiecej animozji niz bramek.
3.Brak pozycji dla niego

podsumowując. Jeden szaleniec starczy w druzynie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując