Kociewiak napisał(a):

|
ale ile sobie zażyczy Lechia tego sie narazie nie dowiemy, zresztą jeśli zostanie sprzedany to tylko za granice
|
Traore bardzo dobry chłop
ale nie chciałbym go za cholere w Wiśle.
Dlaczego :
1.Na ławke za drogi, i szkoda go niszczyć
2.Wozi... Wystarczy Nam Mały który stara sie wozić ,jakby doszedł do tego Traore ktory nie podaje za często sadze ze bylo by wiecej animozji niz bramek.
3.Brak pozycji dla niego
podsumowując. Jeden szaleniec starczy w druzynie