Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3915
Stary 27.05.2011, 14:26
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Drogi, place zabaw, baa- w domu nawet przebywać nie można, bo gaz może pier***nąć. Coś jeszcze?
widzę, że nic nie zrozumiałeś z nauczki od UEFA sprzed kilku sezonów...

Niedługo puchary więc radzę sobie przypomnieć... oszczędzi Ci to zgryzot na wypadek gdyby mieli nam zamknąć trybunę (lub stadion) bo paru idiotom się będzie chciało małpować... albo żydować... albo pedałować....
Odpowiedz cytując