WiślakMyślenice napisał(a):

|
Drogi, place zabaw, baa- w domu nawet przebywać nie można, bo gaz może pier***nąć. Coś jeszcze?
|
widzę, że nic nie zrozumiałeś z nauczki od UEFA sprzed kilku sezonów...
Niedługo puchary więc radzę sobie przypomnieć... oszczędzi Ci to zgryzot na wypadek gdyby mieli nam zamknąć trybunę (lub stadion) bo paru idiotom się będzie chciało małpować... albo żydować... albo pedałować....