Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4034
Stary 27.05.2011, 13:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W poprzednim napisałeś coś innego. Jest różnica między "pojechaniem na farcie" a "dopisze nam troche szczęścia". I jak tu traktować Cię poważnie?
A co za różnica czy napiszę, że dopiszę nam trochę szczęścia, będziemy mieć szczęście czy pojedziemy na farcie?

Chłopie przypierdzielasz się do takich pierdół, żeby nie było widać jak w chamski sposób przekręciłeś moją poprzednią wypowiedź.

Fakt jest taki, że stwierdzenie, że jak :
- dwa transfery wypalą i to od kopa, czyli nie za pół roku
- nasi piłkarze będą zdrowi
- będziemy mieć szczęście

to zagramy w LM nazywasz oczekiwaniami, to chyba masz nie równo pod sufitem. Wylicz sobie prawdopodobieństwo wystąpienia tych 3 rzeczy naraz, bo mi się wydaje, że jest dość niskie. Z resztą, po co ja z Tobą polemizuję. Żyj pan dalej w swoim świecie, przekręcaj wypowiedzi swoich rozmówców, wyśmiewaj wszystkich wokoło, za to, że uważają inaczej jak ty, wyzywaj od planktonów. Kiedyś myślałem, że jesteś kolesiem, który ma coś ciekawego do powiedzenia, ale z czasem coraz bardziej 'śmierdzisz' mi zwyczajnym forumowym prowokatorem. Niestety.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.05.2011 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując