bonawentura napisał(a):

|
Chyba nie wierzysz w to, co piszesz. Do pierwszego składu i ewentualnie do rywalizacji o ten pierwszy skład będą maksymalnie 4 transfery. I to mi się wydaje nawet ponad optimum. Naiwnością jest wierzyć, że Valcx sprowadzi całą nową jedenastkę nowych zawodników.
|
Nie napisałem, że liczę na nową jedenastkę nowych piłkarzy. Po prostu chce żeby to funkcjonowało tak, że jak sprowadzamy nowego zawodnika to na miarę pierwszego składu.