Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45202
Stary 27.05.2011, 13:00
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie wierzysz w to, co piszesz. Do pierwszego składu i ewentualnie do rywalizacji o ten pierwszy skład będą maksymalnie 4 transfery. I to mi się wydaje nawet ponad optimum. Naiwnością jest wierzyć, że Valcx sprowadzi całą nową jedenastkę nowych zawodników.
Nie napisałem, że liczę na nową jedenastkę nowych piłkarzy. Po prostu chce żeby to funkcjonowało tak, że jak sprowadzamy nowego zawodnika to na miarę pierwszego składu.
Odpowiedz cytując