Blaszczu16 napisał(a):

|
Dziękuje za takie uzupełnienia składu jak Branco, Boukhari czy Rios. Nic nie wnoszą, a tak jakby się sprowadzało piłkarzy od razu na miarę pierwszej jedenastki, to automatycznie ktoś z wyjściowego składu na dziś siadł by na ławce i on by pełnił rolę uzupełnienia.
|
Chyba nie wierzysz w to, co piszesz. Do pierwszego składu i ewentualnie do rywalizacji o ten pierwszy skład będą maksymalnie 4 transfery. I to mi się wydaje nawet ponad optimum. Naiwnością jest wierzyć, że Valcx sprowadzi całą nową jedenastkę nowych zawodników. Zresztą to byłoby chore. Dlatego sprowadzenie Kosy na rezerwę, a już Baszcza tym bardziej, wydaje się zasadne, choćby z tego względu, że ktoś musi w Wiśle potrząsać szatnią - to też jest ważne.
Nie wierzę jednak w to, że przyjdzie do nas aż 4 podstarzałych Polaków. 1 wystarczy. Najbardziej do roli, którą opisałem wyżej, nadawałby się Baszczyński i po cichu liczę na to, że pojawi się na Reymonta.
PANDEM0NIUM napisał(a):

Nie rozumiem czemu wszyscy tak się upominają o ŚO? Jesli klub wykupi Chaveza to bedziemy mieli 3 ŚO Jaliens
Bunoza
Chavez.
Po co? Skoro mamy pozycje bardziej priorytetowe.
|
Jedynie Jaliens z tej trójki potrafi racjonalnie wybić piłkę ze swojego pola karnego, zainicjować jakiś kontratak, "przebić" piłkę przez linię pomocy drużyny przeciwnej. To jest ważne i takich środkowych obrońców nam brakuje. Jak już ktoś wyżej pisał - może ten cały Grncarow byłby dobrym rozwiązaniem...
Jeśli mamy jakieś inne pozycje priorytetowe, to je wskaż.