Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45184
Stary 27.05.2011, 11:30
abidal napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie priorytetem powinno byc utrzymanie Chaveza bo lepszego obroncy w polsce nie ma. Dodatkowo Baszczynskiego wziac za friko nad Zewłakowem bym sie zastanowil tez jako wzmocnienie srodka ( tez za darmo ) Kosowskiego tez moznaby wykrac z cypru i jeszcze z milion euro poswiecic na dwoch niezlych grajków i wystarczy na lige mistrzów.
Priorytetem to powinna być pozycja lewego obrońcy. W pierwszej kolejności!
Dziwie się że w tych wszystkich doniesieniach medialnych nie ma mowy o żadnym kandydacie na tą pozycję. Przewijają się za to kandydatury środkowych lub prawych obrońców.
Odpowiedz cytując