abidal napisał(a):

|
W tym momencie priorytetem powinno byc utrzymanie Chaveza bo lepszego obroncy w polsce nie ma. Dodatkowo Baszczynskiego wziac za friko nad Zewłakowem bym sie zastanowil tez jako wzmocnienie srodka ( tez za darmo ) Kosowskiego tez moznaby wykrac z cypru i jeszcze z milion euro poswiecic na dwoch niezlych grajków i wystarczy na lige mistrzów.
|
Priorytetem to powinna być pozycja lewego obrońcy. W pierwszej kolejności!
Dziwie się że w tych wszystkich doniesieniach medialnych nie ma mowy o żadnym kandydacie na tą pozycję. Przewijają się za to kandydatury środkowych lub prawych obrońców.