Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45180
Stary 27.05.2011, 11:09
W tym momencie priorytetem powinno byc utrzymanie Chaveza bo lepszego obroncy w polsce nie ma. Dodatkowo Baszczynskiego wziac za friko nad Zewłakowem bym sie zastanowil tez jako wzmocnienie srodka ( tez za darmo ) Kosowskiego tez moznaby wykrac z cypru i jeszcze z milion euro poswiecic na dwoch niezlych grajków i wystarczy na lige mistrzów.
Odpowiedz cytując