JrQ- napisał(a):

tylko, że Wiśle potrzebni są piłkarze do gry na wielu frontach 
Baszczu i Kosa jak najbardziej, pod każdym względem, sportowym i finansowym wygląda to nieźle
|
Ja osobiście mam mieszane uczucia co do ich powrotu, a zwłaszcza Kosowskiego. Czas jednak pokarze czy ich ewentualne przyjście okaże się dobre dla zespołu.
RAPH napisał(a):

Panowie z tego co pamiętam Stan pracuje po "wielkiemu cichu" a dziennikarzyny strzelaja przeważnie na oslep....Przynajmniej tak było Dlatego w dziennikarskie wypominki bym nie wierzył...
|
Dobrze prawisz. Boli ich to, że nie wiedzą nic na temat transferów i strzelają nazwiskami na ślepo, a może któreś trafią

.