Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45160
Stary 27.05.2011, 09:45
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
tylko, że Wiśle potrzebni są piłkarze do gry na wielu frontach
Baszczu i Kosa jak najbardziej, pod każdym względem, sportowym i finansowym wygląda to nieźle
Ja osobiście mam mieszane uczucia co do ich powrotu, a zwłaszcza Kosowskiego. Czas jednak pokarze czy ich ewentualne przyjście okaże się dobre dla zespołu.

RAPH napisał(a):Wyświetl post
Panowie z tego co pamiętam Stan pracuje po "wielkiemu cichu" a dziennikarzyny strzelaja przeważnie na oslep....Przynajmniej tak było Dlatego w dziennikarskie wypominki bym nie wierzył...
Dobrze prawisz. Boli ich to, że nie wiedzą nic na temat transferów i strzelają nazwiskami na ślepo, a może któreś trafią .
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując