zim zum napisał(a):

|
Z całym szacunkiem, ale uważam iż "odgrzewane kotlety" nie pomogą nam w walce o LM. Ci zawodnicy mieli już swoje okazje i ich nie wykorzystali. A twierdzenie, że piłkarz im starszy tym lepszy to jakieś dziwne novum. Przykład Żurawskiego powinien niektórych czegoś nauczyć.
|
Ta kwestie zostaw naszemu dyrektorowi sportowemu