Cytat:
|
Nie wiem czy wiem, czy wydawanie sporych pieniędzy na Wasilewskiego po koszmarnej kontuzji to kierunek jaki powinna obrać Wisła. Podobnie ma się sprawa z 34-letnim już Baszczyńskim. Na ekstraklasę obaj zawodnicy powinni wystarczyć, ale taki Baszczyński już kilka razy nie dał rady w el. LM, więc tym razem miałby dać?
|
tylko, że Wiśle potrzebni są piłkarze do gry na wielu frontach

Baszczu i Kosa jak najbardziej, pod każdym względem, sportowym i finansowym wygląda to nieźle