Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45115
Stary 26.05.2011, 21:10
Cytat:
Nie wiem czy wiem, czy wydawanie sporych pieniędzy na Wasilewskiego po koszmarnej kontuzji to kierunek jaki powinna obrać Wisła. Podobnie ma się sprawa z 34-letnim już Baszczyńskim. Na ekstraklasę obaj zawodnicy powinni wystarczyć, ale taki Baszczyński już kilka razy nie dał rady w el. LM, więc tym razem miałby dać?
tylko, że Wiśle potrzebni są piłkarze do gry na wielu frontach
Baszczu i Kosa jak najbardziej, pod każdym względem, sportowym i finansowym wygląda to nieźle
Odpowiedz cytując