Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
Od: 08.2010
Offline
#
45104
26.05.2011, 19:31
Siemion
napisał(a):
Możecie to wykasować, ale koluniu o ksywie matys2 - POBIŁEŚ REKORD! W ogóle jak tutaj zajrzeć to można natrafić na dziesiątki znawców, zorientowanych i ekspertów. Szkoda, że tutaj się marnują, jeszcze przed otwarciem okienka ściągnęliby nam Messiego, CR7, Iniestę i Xaviego. Wisło działaj! Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie ekspertów-forumowiczów
Nie wiem o co ci chodzi "koluniu"
Podejżewam, że ty sam tez tego nie wiesz.
hehe
matys2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matys2
Znajdź inne posty napisane przez matys2