Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45102
Stary 26.05.2011, 19:15
zloty1906 napisał(a):Wyświetl post
Troche informacji p. Białońskiego ....może coś się z tego sprawdzi.

http://sport.interia.pl/raport/wisla...krakow,1644993



No no, pięknie się pan redaktor zagalopował z tym ....Championship Jednym słowem walczymy w przyszłym sezonie o możliwość grania na zapleczu angielskiej ekstraklasy
To co napisali jest bardzo interesujace. Az od razu usmiech pojawił sie na mojej twarzy - bo to cos nowego patrzac co sie działo po zdobyciu poprzednich Mistrzostw Polski
Odpowiedz cytując