Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
45102
26.05.2011, 19:15
zloty1906
napisał(a):
Troche informacji p. Białońskiego ....może coś się z tego sprawdzi.
http://sport.interia.pl/raport/wisla...krakow,1644993
No no, pięknie się pan redaktor zagalopował z tym ....Championship
Jednym słowem walczymy w przyszłym sezonie o możliwość grania na zapleczu angielskiej ekstraklasy
To co napisali jest bardzo interesujace. Az od razu usmiech pojawił sie na mojej twarzy - bo to cos nowego patrzac co sie działo po zdobyciu poprzednich Mistrzostw Polski
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael