Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
45101
26.05.2011, 18:57
Możecie to wykasować, ale koluniu o ksywie matys2 - POBIŁEŚ REKORD! W ogóle jak tutaj zajrzeć to można natrafić na dziesiątki znawców, zorientowanych i ekspertów. Szkoda, że tutaj się marnują, jeszcze przed otwarciem okienka ściągnęliby nam Messiego, CR7, Iniestę i Xaviego. Wisło działaj! Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie ekspertów-forumowiczów
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion