Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
13572
26.05.2011, 17:01
Leh71
napisał(a):
A to jakieś wyjazdy będą w przyszłym sezonie? Bo jak tak dalej będzie to niewiele albo i 0 .
Wyjazdy na dołek
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18