Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 26.05.2011, 14:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie mozna w tym roku oceniac Maaskanta za wyniki eliminacji do LM.
On dopiero teraz będzie przebudowywał sklad i zgrywał ze sobą kolejnych zawodników.
Uważam, że nalezy dać mu cały nastepny sezon 2011/2012 na taką pracę.
Dopiero wtedy bedzie można oceniać jego warsztat w kontekscie europejskim.
Step by step jak mawiał inny Holender.

Ewentualny awans bedzie tylko niespodzianką, bonusem, prezentem od losu ponad stan
Hmm... już dostaliśmy dar losu w postaci rozstawienia. Uważam, że jak wylosujemy znowu jakichś Estończyków, potem np. Gruzinów, a na końcu Bate Borysow (które rozbiliśmy pod koniec ubiegłego okresu przygotowawczego) to grzechem będzie nie awansować. I to nawet bez wzmocnień, a te są przecież zapowiadane.

Generalnie przejście Q2 i Q3 powinno być naszym psim obowiazkiem, a z Q4 jak trafimy na Kopenhagę czy Ragersów to pozamiatane, ale kluby takie jak Bate, Maccabi czy Dinamo Zagreb są do przejścia.

Ale tak jak wielokrotnie pisano na tym forum - awansować do LM jest łatwiej niż do LE.

edit: kurde...jak tak teraz patrze na wszystkie drużyny z którymi przyjdzie nam grać o LM, to naprawdę musimy coś zajebiście sper... żeby nie grać w tym sezonie w grupie LM lub LE (bo chyba przegrany z Q4 gra w LE automatycznie, czy nie tak?). A spier... znaczy np. odpuścić Chaveza i nie kipić nikogo w zamian. Dawniej takie akcje były u nas nagminne przed batalią pucharową.
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 26.05.2011 o godz. 14:57.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując