Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4024
Stary 26.05.2011, 14:13
Nie mozna w tym roku oceniac Maaskanta za wyniki eliminacji do LM.
On dopiero teraz będzie przebudowywał sklad i zgrywał ze sobą kolejnych zawodników.
Uważam, że nalezy dać mu cały nastepny sezon 2011/2012 na taką pracę.
Dopiero wtedy bedzie można oceniać jego warsztat w kontekscie europejskim.
Step by step jak mawiał inny Holender.

Ewentualny awans bedzie tylko niespodzianką, bonusem, prezentem od losu ponad stan
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując