Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22058
Stary 26.05.2011, 08:21
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Czy pijąc piwo w miejscu publicznym (powiedzmy na łąkach - rzadko uczęszczanych przez ludzi, ale jednak miejscu publicznym) w puszkach schowanych w papierowe (nieprzeźroczyste) torebki można dostać mandat?
To nie stany że wystarczy owinąć w piapierową torebkę i po sprawie. Pytanie tylko po co policja miałaby się pchać na łąki mało uczęszczane?
Odpowiedz cytując