wislacki napisał(a):

|
Czy pijąc piwo w miejscu publicznym (powiedzmy na łąkach - rzadko uczęszczanych przez ludzi, ale jednak miejscu publicznym) w puszkach schowanych w papierowe (nieprzeźroczyste) torebki można dostać mandat?
|
To nie stany że wystarczy owinąć w piapierową torebkę i po sprawie. Pytanie tylko po co policja miałaby się pchać na łąki mało uczęszczane?