TOMEK 11 napisał(a):

|
stawiasz wysoki poziom pojedynczych nowych elementów niżej niż zgranych słabiaków ?
|
Ja, tak....
Petrescu pracujac w Unirei pozbył się po pierwszym półroczu gwiazdek z wygórowanymi kontraktami i sprowadził pracowitych zawodników średniej klasy. Potem zgrywał ich ze sobą - po pierwszym roku awansował do LE, po drugim, zdobył mistrzostwo i awans do LM.
Unirea pokonywała rywali w Rumunii i pokazywała się dobrze w grupie LM dzieki żelaznej taktyce i zgraniu piłkarzy a nie dzieki ich indywidualnym umiejętnościom.