Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44977
Stary 25.05.2011, 15:00
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
stawiasz wysoki poziom pojedynczych nowych elementów niżej niż zgranych słabiaków ?
Ja, tak....
Petrescu pracujac w Unirei pozbył się po pierwszym półroczu gwiazdek z wygórowanymi kontraktami i sprowadził pracowitych zawodników średniej klasy. Potem zgrywał ich ze sobą - po pierwszym roku awansował do LE, po drugim, zdobył mistrzostwo i awans do LM.
Unirea pokonywała rywali w Rumunii i pokazywała się dobrze w grupie LM dzieki żelaznej taktyce i zgraniu piłkarzy a nie dzieki ich indywidualnym umiejętnościom.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując