Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.05.2011, 19:34
licoo napisał(a):Wyświetl post
A ja napisze coś odnośnie jutrzejszego meczu. Wiadomo ze dopingu nie będzie, bo nie będzie kibiców, więc fajnie by było jakby piłkarze pokazali solidarność z prawdziwymi kibicami i przyłączyli się do protestu po przez np. 10 minut granie w dziada na środku boiska Hehe, to było by coś nowego, być może pokazaliby to gdzieś za granicą i większy oddźwięk by to miało, może by zrozumieli ludzie o co tu tak na prawdę chodzi w tym proteście. W niedzielę nie ma co na to liczyć, bo Polonia jeszcze ma o co walczyć.
Zejdźże chłopie na ziemie. Są profesjonalistami i za grę w barwach naszego ukochanego klubu słono się im płaci.
Odpowiedz cytując