matys2 napisał(a):

Skoro nie ma szans na transfer definitywny. To jaki sens ma ogrywanie zawodnika który nic nie wnosi do zespołu?
Robimy Wlochom przysługe po starej znajomości czy o co chodzi?
|
Może Włosi płacą Sivakovowi znaczną część kontraktu i Wisła postrzega go jako tanią zapchajdziurę?