Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44899
Stary 24.05.2011, 12:42
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie ma szans na transfer definitywny. To jaki sens ma ogrywanie zawodnika który nic nie wnosi do zespołu?
Robimy Wlochom przysługe po starej znajomości czy o co chodzi?
Może Włosi płacą Sivakovowi znaczną część kontraktu i Wisła postrzega go jako tanią zapchajdziurę?
Odpowiedz cytując