matys2 napisał(a):

"- Jeśli chodzi o Siwakowa, celujemy w przedłużenie wypożyczenia. Włosi z Cagliari chcą, by on do nich kiedyś wrócił."
B. Basałaj
Skoro nie ma szans na transfer definitywny. To jaki sens ma ogrywanie zawodnika który nic nie wnosi do zespołu?
Robimy Wlochom przysługe po starej znajomości czy o co chodzi?
|
Tyle, że Siwakow wedle niektórych wypowiedzi trenera (jeśli dobrze pamiętam) miał być nawet lepszy od Meliksona.
Nie jest, ale jeśli miałby być lepszy w przyszłym sezonie, to warto żeby był w zespole. To trener ocenia i jeśli jemu Siwakow pasuje do koncepcji, a może go mieć tylko w ten sposób, to niech go dalej wypożyczają. A kibice inaczej go ocenią, jeśli strzeli lobem bramkę dla Wisły dającą nam awans do LM.
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
Zastanawia mnie dlaczego co do wszystkich zawodników wypożyczonych zapadła decyzja a co do Riosa zapadnie dopiero za tydzień..Wg mnie ten chłopak technicznie jest lepszy niż Melikson..szkoda,że nie dostał choćby takiej szansy jak Siwakow który zawsze wchodził pierwszy na zmianę..a przecież Andy gdy przychodził do Wisły i grał w pierwszych meczach to pokazywał się z bardzo dobrej strony..a asysta przy golu Brożka to już było mistrzostwo,osobiście chciałbym,żeby został i dostał prawdziwą szanse od Maskanta..i może ją dostanie w ostatnich 2 meczach i to zadecyduje co dalej..OBY ZOSTAŁ Z NAMI.!
|
Dlatego, że zapewne na razie jest decyzja na nie, ale może chcą mu dać jeszcze szansę żeby się w tych dwóch meczach pokazał. Może widzą w nim potencjał, tyle że Rios sobie nie daje rady z jego pokazaniem, i dlatego 'nie' nie jest jeszcze definitywne, jak w przypadku Branco czy Boukhariego.