Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9406
Stary 24.05.2011, 08:21
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś grał z samymi nieudacznikami to co wynik byłby dobry?

Wg. mnie to gracz dobry , przebojowy , dobry technicznie.

Taki gracz ktory wchodzi w 60 minucie na podmeczonego rywala.

Choć Pejsy pewnie żądali by za niego sporej kwoty
No i sam widzisz. Piszesz, że według Ciebie jest dobry, ale jak według kogoś Dżalamidze jest dobry, tu już stwierdzasz, że ten ktoś jest żałosny. Może to Ty jesteś żałosny twierdząc, że Saidi jest dobry? Nie każdy musi podzielać Twoje zdanie, ale nie stwierdza od razu że jesteś taki lub inny. Uważajmy zatem co piszemy.

Co do tematu, Boguski na pewni z okresu przed brutalnym faulem pewnego Pana z klubu z Warszawy był wyróżniającym się zawodnikiem całej E-klasy i w kilku meczach ciągnął zespół. Na dzisiaj jednak jest bardzo daleki od tej formy i sam raczej średnio wierze, że uda mu się do niej zbliżyć, chociaż kibicuje mu i chciałbym abym się mylił w swojej ocenie.
Odpowiedz cytując