karas1983 napisał(a):

|
Jeśli kontrakt z Maćkiem nie zostanie przedłużony, to zakończy On karierę? Szkoda by było bo mam nadzieję że jeszcze trochę bramek w Ekstraklasie strzeli... Wie ktoś coś więcej na ten temat?
|
Patrząc na
obecną jego grę w Wiśle nie zanosi się, żeby coś strzelał, ew. jakieś pojedyncze. Lepiej niech kończy karierę bo chyba każdy chce go zapamiętać jako władcę muraw, a nie piłkarza który jest już za stary na grę w piłkę.