Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3998
Stary 23.05.2011, 13:18
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze Maciej z dużej litery. Po drugie, chodziło mu o Henryka Kasperczaka - dla Twojej informacji Pan Henryk zdobył z Wisłą 3 Mistrzostwa Polski.
Jak maciej bedzie sznował Roberta to maciej tez bedzie szanowany i bedzie z duzej literki
Odpowiedz cytując