Lysy napisał(a):

|
Po pierwsze Maciej z dużej litery. Po drugie, chodziło mu o Henryka Kasperczaka - dla Twojej informacji Pan Henryk zdobył z Wisłą 3 Mistrzostwa Polski.
|
Jak maciej bedzie sznował Roberta to maciej tez bedzie szanowany i bedzie z duzej literki