Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44829
Stary 23.05.2011, 08:46
MaciekJ87 napisał(a):Wyświetl post
Myślę że w dwóch pierwszych tygodniach czerwca poznamy kilka nazwisk! A póki co to będziemy czytać w prasie wymysły polskich dziennikarzy! Czy transfery będą udane? Nie wiem ale wiem że najlepszy mieliśmy na początku tego sezonu... Oczywiście to Stan Valckx
W końcu jakaś padlina dla dziennikarzy musi być, aby odwrócić uwagę od faktycznych celów Wisły.

Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Heh, tyle, że jak pewnie awansujemy do tej LM to znając życie pewnie w mediach zacznie się pi***olenie, że niby drużyna złożona z samych obcokrajowców he he.
I bardzo dobrze i jeszcze na koszt Wisły przekazać te artykuły Piechniczkowi. Ogólnie to wówczas byłby dopiero powszechny ból w mediach, ale przejdźmy wpierw II, potem III i w końcu IV rundę. Dla mnie będzie git jeśli przejdziemy przynajmniej II i III rundę. Wówczas Liga Europy jest pewna.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując