MaciekJ87 napisał(a):

|
Myślę że w dwóch pierwszych tygodniach czerwca poznamy kilka nazwisk! A póki co to będziemy czytać w prasie wymysły polskich dziennikarzy! Czy transfery będą udane? Nie wiem ale wiem że najlepszy mieliśmy na początku tego sezonu... Oczywiście to Stan Valckx
|
W końcu jakaś padlina dla dziennikarzy musi być, aby odwrócić uwagę od faktycznych celów Wisły.
Reksio33 napisał(a):

|
Heh, tyle, że jak pewnie awansujemy do tej LM to znając życie pewnie w mediach zacznie się pi***olenie, że niby drużyna złożona z samych obcokrajowców he he.
|
I bardzo dobrze i jeszcze na koszt Wisły przekazać te artykuły Piechniczkowi. Ogólnie to wówczas byłby dopiero powszechny ból w mediach, ale przejdźmy wpierw II, potem III i w końcu IV rundę. Dla mnie będzie git jeśli przejdziemy przynajmniej II i III rundę. Wówczas Liga Europy jest pewna.