Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3995
Stary 22.05.2011, 22:52
Mea napisał(a):Wyświetl post
Zamknij dziób a nie ze będziesz do kogoś się zwracał "nie piskaj" jak ci ktoś przedstawia sensowne argumenty bo to co ty mówisz to świadczy o tym ze pojęcia nie masz żadnego i nie wiesz o czym mówisz. A maciej to z Nami 2 razy wywalczył mistrzostwo a nie 3, Więc nie kompromituj sie i idz spac Dobranoc
Po pierwsze Maciej z dużej litery. Po drugie, chodziło mu o Henryka Kasperczaka - dla Twojej informacji Pan Henryk zdobył z Wisłą 3 Mistrzostwa Polski.
Odpowiedz cytując