Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44817
Stary 22.05.2011, 19:52
Myślę że w dwóch pierwszych tygodniach czerwca poznamy kilka nazwisk! A póki co to będziemy czytać w prasie wymysły polskich dziennikarzy! Czy transfery będą udane? Nie wiem ale wiem że najlepszy mieliśmy na początku tego sezonu... Oczywiście to Stan Valckx
Odpowiedz cytując