Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13180
Stary 22.05.2011, 16:15
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
wielkiego znaczenia nie ma bo przy wspołczynniku Lechii czy Sląska to sczytem marzeń będzie przejscie do Iv rundy i odpadnięcie z kimś renomowanym
Ale zawsze że taki mecz wpadnie kilka $$ , zawodnik jakiś sie wypromuje.

100x wole te pieniadze widzieć u brata niż u sprzedawczyków
Odpowiedz cytując