dynek.pl napisał(a):

|
wielkiego znaczenia nie ma bo przy wspołczynniku Lechii czy Sląska to sczytem marzeń będzie przejscie do Iv rundy i odpadnięcie z kimś renomowanym
|
Ale zawsze że taki mecz wpadnie kilka $$ , zawodnik jakiś sie wypromuje.
100x wole te pieniadze widzieć u brata niż u sprzedawczyków