Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13179
Stary 22.05.2011, 16:12
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ja slyszalem, ze jak Slask awansuje do europejskich pucharow to Solorz da na transfery 6mln złotych - ale nie wiem czy ktos to na jaja pisał czy to prawda
wielkiego znaczenia nie ma bo przy wspołczynniku Lechii czy Sląska to sczytem marzeń będzie przejscie do Iv rundy i odpadnięcie z kimś renomowanym
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując