Gordian napisał(a):

Doświadczenie ma to fakt, umiejętności też. Ja jednak jestem sceptycznie nastawiony po ostatnich powrotach wielkich nazwisk do Polskiej ligi. Żurawski, Wichniarek, Smolarek, Murawski, Kowalewski - żaden z nich nie wypalił. Przypadek Seweryna Gancarczyka też może być niezłym przykładem. Z reprezentacyjnego obrońcy stał się człowiekiem widmo. Niby w Lechu gra ale jakoś nie gra.
Nie mówię, że Wasilewski by się nie sprawdził. Chodzi o to żeby się wstrzymać z hurraoptymizmem.
|
Myślę, że nie ma reguły, na przeciw twojej listy można dać Kaźmierczaka, Niedzielana, Frankowskiego, Kokoszkę, Żewłakowa, Burkhardta, Milę, ale i do twojej listy można dołożyć jeszcze choćby Radomskiego; wychodzi mniej więcej po połowie. Czy Murawski nie wypalił? On raczej taki ma mało efektowny styl gry, ale swoje robi.
Co do Kowalewskiego, to jak miał sprawdzić się w ekstraklasie, skoro nie grał w tym sezonie w ekstraklasie? Możnaby równie dobrze rozmawiać o tym że Dudek w tym sezonie się nie sprawdził w ekstraklasie.