Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44791
Stary 22.05.2011, 13:14
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak jestem sceptycznie nastawiony po ostatnich powrotach wielkich nazwisk do Polskiej ligi. Żurawski, Wichniarek, Smolarek, Murawski, Kowalewski - żaden z nich nie wypalił.
Ta, tylko że Smolarek był bezrobotnym, Murawski nic nie grał, Wichniarka ściagali z wakacji, Żurawski ledo grał gdzies na Cyprze/w Grecji, Kowalewski nawet nie wiem. Wasilewski gra regularnie w bardzo dobrym klubie, dla mnie jego przyjscie było by mega wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując