Gordian napisał(a):

|
Ja jednak jestem sceptycznie nastawiony po ostatnich powrotach wielkich nazwisk do Polskiej ligi. Żurawski, Wichniarek, Smolarek, Murawski, Kowalewski - żaden z nich nie wypalił.
|
Ta, tylko że Smolarek był bezrobotnym, Murawski nic nie grał, Wichniarka ściagali z wakacji, Żurawski ledo grał gdzies na Cyprze/w Grecji, Kowalewski nawet nie wiem. Wasilewski gra regularnie w bardzo dobrym klubie, dla mnie jego przyjscie było by mega wzmocnieniem.