Lysy napisał(a):

.
b) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Gdyby jakiś Cabaj lub Boruc zaczął odreagowywać na naszym stadionie , to pewnie pisałbyś , że należy mu się za to dodatkowa kara.
|
Gdyby, któryś z nich zrobił to co Sergiej, wiedząc że nie zasłużył na czerwoną kartkę. Nie miałbym do tego bramkarza pretensji, sam trenuje i jestem bramkarzem i lubię charakternych piłkarzy, którzy nie dają sobie w kasze dmuchać. Tak jak Pareiko