Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11289
Stary 21.05.2011, 22:19
Lysy napisał(a):Wyświetl post
.
b) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Gdyby jakiś Cabaj lub Boruc zaczął odreagowywać na naszym stadionie , to pewnie pisałbyś , że należy mu się za to dodatkowa kara.
Gdyby, któryś z nich zrobił to co Sergiej, wiedząc że nie zasłużył na czerwoną kartkę. Nie miałbym do tego bramkarza pretensji, sam trenuje i jestem bramkarzem i lubię charakternych piłkarzy, którzy nie dają sobie w kasze dmuchać. Tak jak Pareiko
Odpowiedz cytując