Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11288
Stary 21.05.2011, 22:15
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Weź głęboki rozbieg i walnij głową w ścianę, może Ci pomoże, choć wątpię.
a) Gówno wiesz o Pawełku i o tym jak by się zachowywał.
b) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Gdyby jakiś Cabaj lub Boruc zaczął odreagowywać na naszym stadionie , to pewnie pisałbyś , że należy mu się za to dodatkowa kara.
no Pawełek pokazałby pewnie fuck`a. Tylko czekaj czekaj...komu ?

Pareiko ma charakter i takich graczy nam trzeba. Jest mecz, są emocje to normalne.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując