Lysy napisał(a):

Weź głęboki rozbieg i walnij głową w ścianę, może Ci pomoże, choć wątpię.
a) Gówno wiesz o Pawełku i o tym jak by się zachowywał.
b) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Gdyby jakiś Cabaj lub Boruc zaczął odreagowywać na naszym stadionie , to pewnie pisałbyś , że należy mu się za to dodatkowa kara.
|
no Pawełek pokazałby pewnie fuck`a. Tylko czekaj czekaj...komu

?
Pareiko ma charakter i takich graczy nam trzeba. Jest mecz, są emocje to normalne.