Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3984
Stary 21.05.2011, 21:22
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Mam tylko jedynie pytanie do Pana Trenera: czemu Pan zdjął Meliksona, a nie Jirsaka lub Siwakowa?
Ja mam pytanie po co go w ogóle wystawiał? Dać mu odpocząc, sezon zaczał wczesniej niz wszyscy, a zasuwał za dwóch, niech złapie kontuzje i dupa bedzie blada..

Maaskanta nie potrafie ocenic..Przez 3/4 sezonu jechałem po nim jak po burej suce, ale mistrza zdobył. Tylko zerknijmy z jakim bilansem..obecny sezon w ekstraklasie to kompletna mizeria, zdobywamy 53 punkty na 81 mozliwych i to daje nam pewne mistrzostwo..własciwie nie wymaga to komentarza.

Puchary zweryfikują co potrafi Maaskant, oby cos w nich zwojował i wrocil do czasów gdy za Wisłę w Europie wstydzic sie nie trzeba było.
Odpowiedz cytując