Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 21.05.2011, 21:09
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No błąd ewidentny sędziego. Oglądnąłem tą sytuację kilka razy na powtórkach ekstraklasa.tv i widzę, że:
1. bardzo ciężko dopatrzyć się w ogóle faulu
2. jeśli już faul, to nie czerwona kartka, bo bliżej bramki był Manu
W koszykówce czy piłce ręcznej sędzia odgwizadłby faul w ataku..
Jeśli bramkarz stojący w miejscu, powalony przez wbiegającego w niego z impetem rywala dostaje czerwień i przyczynia sie do karnego (stojąc jak słup z wyciągnietymi rękoma), to mam propozycje byśmy grali podobnie w następnych meczach, czyli napastnik wychodzi sam na sam, kopie pilke w bok i wpada rozpedzony w bramkarza...same korzysci, rywal gra w 10 no i karny jak w banku...
Odpowiedz cytując