michal napisał(a):

|
w sporcie w polsacie mowili ze bedzie gosciem cafe futbol
|
to samo mowili tydzień temu w lidze plus ekstra , tzn ze będzie ich gościem w niedziele 22.05.
miasto to samo , godziny sie nie pokrywają
dwie pieczenie na jednym ogniu , miejmy chociaz nadzieję że nie będzie się powtarzał
