flamengista napisał(a):

- Maaskant dał szanse: Jovanicovi, Kowalskiemu, Jirsakowi i Gargule. Szkoda, że szansy nie dostał Burliga.
Moje pytanie więc brzmi: jak zagrała wymieniona wyżej 4-ka?
|
milczenie najlepszym komentarzem
Jovanic wybronił co miał wybornić , ciężko się o cokolwiek czepiac . Jak na fakt że dawno nie grał , dobrze wybronił kilka ataków Legii . Reszty pikarzy lepiej nie komentować