Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13084
Stary 21.05.2011, 18:19
To Pareiko wbiegl - faulujac w Radovica, bo ten drugi byl pierwszy przy pilce... liczy sie posiadanie futbolowki.

Czyli wszystko rozstrzygnie sie w 2 ostatnich kolejkach ? Mowie oczywiscie o spadkach.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 21.05.2011 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując