|
Chaveza definitywnie trzeba wykupic i nie ma co gadac, ze mozna miec lepszego srodkowego obroncy. Czyscił dzisiaj co sie dalo, 1 bład na tyle spotkan sie mu przydazył wiec nie ma co go rozpamietywac. Najlepszym nasz zawodnik jak dla mnie, moze znowu bedzie w 11stce kolejki
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.05.2011 o godz. 18:03.
|