Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13025
Stary 21.05.2011, 10:39
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Reklama "reklamom", ale przecież wytęp w el. LE dla Lechii, czy Śląska to będzie raczej strata niż zysk pod wieloma względami. Oba zespoły będą nierozstawione w II rundzie, więc mogą trafić na Fulham, Salzburg, czy Austrię Wiedeń. Poza tym nie będą miały gotowych stadionów na lipiec, więc dochodzi koszt takiego meczu na starym obiekcie i jeszcze kilka innych spraw.

PS. Ja cały czas jestem prawie pewny, że Legia również w tamtym sezonie specjalnie oddała miejsce Ruchowi. Zarządem i piłkarzami kierowały podobne pobudki.
a repra gdzie ma grać w czerwcu ? - Lechia raczej by mogła już na nowym zagrać
Odpowiedz cytując